Një dallgë e madhe e kuqe niset drejt stadiumit, tifozët kanë pushtuar Dortmundit që disa orë para ndeshjes

Saturday, 15 June 2024 19:56
 

Tifozët e Kombëtares shqiptare kanë pushtuar sot Dortmundin teksa janë duke u bërë gati për ndeshjen Itali-Shqipëri. Të gjithë janë mbledhur që në orët e para të paradites në grupime të mëdha me këngë e me valle duke ndezur atmosferën e duke e bërë që ndeshja të luhet si në shtëpi për djemtë e Silvinjos.

 

Dhe kjo kuptohet qartë nga pamjet e mëposhtme, ku tifozët janë mbledhur në qendër të qytetit dhe si në dallgë e madhe e kuqe janë nisur drejt stadiumit ku në orën 21:00 do të luhet ndeshja.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, Policia ndalon 27-vjeçaren

Kronikë

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, Policia ndalon 27-vjeçaren

  Ndërhyrja e Policisë në  Shkodër parandaloi një ngjarje të rëndë. Tentoi të hidhej në lumin Buna, bashkë me 4 fëmijët e saj të mitur, falë ndërhyrjes së shpejtë nga patrulla e...

U martuan pak kohë më parë/ Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e çiftit të lesbikeve që kërkuan regjistrimin e dy fëmijëve me të drejta mëmësie të barabartë

Politikë

U martuan pak kohë më parë/ Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e çiftit të lesbikeve që kërkuan regjistrimin e dy fëmijëve me të drejta mëmësie të barabartë

    Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën e Edlira Mara dhe Alba Ahmetaj, çifti i lesbikeve që u martua pak kohë më parë në Bashkinë e Tiranës.   Ato kërkuan që t’i regjistronin...

Dha informacion të qeverisë amerikane, ish-punonjësja e CIA akuzohet se ka punuar si agjente e Koresë së Jugut

Globi

Dha informacion të qeverisë amerikane, ish-punonjësja e CIA akuzohet se ka punuar si agjente e Koresë së Jugut

    Një specialiste e politikës së jashtme, e cila dikur punonte për CIA-n dhe Këshillin e Sigurisë Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë, përballet me akuza se ka punuar si agjente e...