×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Policia ka arrestuar shtetasin A.P 17 vjeç, për vrasjen e adoleshentit në Durrës gjatë mbrëmjes së djeshme. Policia gjithashtu ka…
Një sasi e konsiderueshme tritoli ka shpërthyer në një banesë në Lazarat.Tritoli është vënë në derën e jashtme të një…
Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Fier- Levan. Një “Benz” është përplasur me një automjet…
Janë zbuluar detaje të reja në lidhje me vdekjen e 3-vjeçarit në Durrës. Sipas nëndrejtorit të spitalit të Durrësit, Genti…
Gjykata e Kumanovës e dënoi me burgim 6 vjet autorin e vrasjes së 6-vjeçarit Almir Aliu. Boban Ilic u dënua…
Pas një operacioni ‘’Forca e Ligjit’’ , policia ka ndaluar 7 persona dhe ka shpallur në kërkim 5 të tjerë,…
Grupi kriminal që ndiqej prej disa muajsh, është goditur ditën e sotme nga organi blu. Policia ka ndaluar 17 persona…
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një fëmijë 3 vjeçar ka humbur…
ThETH-Dy turistë të ardhur nga Manchesteri, për të kaluar disa ditë në Theth të Dukagjinit, në Shkodër,kanë mbetur të bllokuar…
Rreth 100 subjekte tregtare në pedonalen e re në Fier kanë ulur qepenat në shenjë protestë për përfshirjen në skemën…
Eurodeputeti Fleckenstein është duke mbajtur një konferencë për shtyp, teksa po komenton ngjarjet e fundit në arenën politike shqiptare. Kujtojmë…
Një burrë 68 vjeçar nga Tirana është arrestuar, pasi joshte vajza 12 vjeçare italiane në facebook, duke I kërkuar video…

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...