Duke dërguar materialin tuaj këtu ju jepni miratimin 55NEWS që ta publikoj atë në shtyp ose në mediat online
Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Verifiko kodin
Invalid Input

Lajmet e fundit

Kandidati i PD denoncon mungesën e ngrohjes në shkollat dhe gjimnazet e Bashkisë Kavajë

Politikë

Kandidati i PD denoncon mungesën e ngrohjes në shkollat dhe gjimnazet e Bashkisë Kavajë

  Kandiati i PD për Bashkinë e Kavajës, Fisnik Qosja ka denoncuar mungesën e ngrohjes dhe kushteve bazike në shkolla dhe gjimnaze në këto ditë të acarta që po kalon vendi. ‘Rilindja...

PL denoncon abuzimet në sistemin energjitik, Braimllari: Keqmenaxhim, po vidhen qyetarët

Politikë

PL denoncon abuzimet në sistemin energjitik, Braimllari: Keqmenaxhim, po vidhen qyetarët

    Partia e Lirisë denoncoi abuzimin marramendës në sistemin energjetik shqiptar. Në një dalje për mediet, Sekretari Organizativ i kësaj force politike, Endrit Braimllari, deklaroi se Shqipëria është  vendi i me humbjet...

Berisha: Rama u rrëmbeu votën e lirë të qytetarëve shqiptarë dhe mori të gjitha pushtetet

Politikë

Berisha: Rama u rrëmbeu votën e lirë të qytetarëve shqiptarë dhe mori të gjitha pushtetet

    Kryetari i PD, Sali Berisha mblodhi sot në një takim kandidatët e opozitës për kryetar bashkie në zgjedhjet e 14 majit.  Berisha i quajti kandidatët demokratë si ekipi i fitores së...