Contact Form

Send an Email. All fields with an asterisk (*) are required.

Lajmet e fundit

Kandidati i PD denoncon mungesën e ngrohjes në shkollat dhe gjimnazet e Bashkisë Kavajë

Politikë

Kandidati i PD denoncon mungesën e ngrohjes në shkollat dhe gjimnazet e Bashkisë Kavajë

  Kandiati i PD për Bashkinë e Kavajës, Fisnik Qosja ka denoncuar mungesën e ngrohjes dhe kushteve bazike në shkolla dhe gjimnaze në këto ditë të acarta që po kalon vendi. ‘Rilindja...

PL denoncon abuzimet në sistemin energjitik, Braimllari: Keqmenaxhim, po vidhen qyetarët

Politikë

PL denoncon abuzimet në sistemin energjitik, Braimllari: Keqmenaxhim, po vidhen qyetarët

    Partia e Lirisë denoncoi abuzimin marramendës në sistemin energjetik shqiptar. Në një dalje për mediet, Sekretari Organizativ i kësaj force politike, Endrit Braimllari, deklaroi se Shqipëria është  vendi i me humbjet...

Berisha: Rama u rrëmbeu votën e lirë të qytetarëve shqiptarë dhe mori të gjitha pushtetet

Politikë

Berisha: Rama u rrëmbeu votën e lirë të qytetarëve shqiptarë dhe mori të gjitha pushtetet

    Kryetari i PD, Sali Berisha mblodhi sot në një takim kandidatët e opozitës për kryetar bashkie në zgjedhjet e 14 majit.  Berisha i quajti kandidatët demokratë si ekipi i fitores së...