×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ka një emër të çuditshëm, por është një nga shtëpitë më interesante që keni dëgjuar apo parë deri tani. Ka…
Pas një mungese të gjatë tre vjeçare në tregun muzikor, Avril Lavigne do të kthehet me një album të ri.…
Ky është horoskopi për ditën e enjte, 26 prill 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
78 vite më parë në East Harlem, Manhattan, lindi Alfredo James “Al” Paçino.Biri i dy prindërve italiano-amerikanë Rose (nee Gerardi)…
Kështjellat e mbretërve në përralla kanë qenë gjithnjë ëndërr për shumë vajza. Të gjitha ëndërrojnë të vizitojnë një vend të…
Aktorja e njohur Hilary Duff ka hapur dyert e shtëpisë për një nga revistat më të njohura  “Better Homes &…
Përmes një postimi në Instagram këngëtarja Dua Lipa ka paralajmëruar se kënga “One Kiss” të cilën e ka realizuar në…
Vendi mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare; më të shpeshta në Veri dhe pjesërisht në Qendër. Pasditja vijon kryesisht e…
Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 25 prill 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të…
Ka momente që ajri i shtëpisë të duket i rëndë, sikur të merr frymën. Kokteile aromash të pakëndshme zaptojnë çdo…
Sipas Institutit të Gjeoshkencave vetëm në qarkun e Kukësit priten reshje shiu ditën e nesërme por do të jenë lokale…
Stilistët me famë botërore kanë dhënë këshillat e tyre se si të dukeni sa më fashion këtë verë. Në këtë…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...