Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, duke folur në një aktitet të organizuar nga Instituti Ndërkombëtar për Studime të…
E ftuar në A2 CNN, në emisionin Debat nga Alba Alishani, Argita Berisha tha se nëse SPAK do të vepronte…
E ftuar në “Debat nga Alba Alishani” Argita Malltezi ka komentuar protestwn e pwrnatshme poshtw shtwpisw sw liderit tw opozitws.…
Nga Tritan Shehu: “Martesa homo” ne catine e Bashkise, akt nul, butaforik!Nje veprim i paligjeshem ky, vecanerisht ne nje institucion…
Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar ashpër pas skandalit të martesës se dy anëtarëve të komunitetit LGBT…
Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha, në një dalje publike për mediat deklaroi se kreu i SPAK Altin Dumani përsëriti…
Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha, në një dalje publike për mediat deklaroi se kreu i SPAK Altin Dumani përsëriti…
    Kryetari i opozitës, Sali Berisha, në një intervistë për revistën online ‘FRONTLINER’, analizoi situatën gjeopolitike në Ballkan. Ai tha se…
Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është duke udhëtuar nga Podgorica në Ljubljanë nën shoqërinë e Edmond Haxhinastos, ku…
Në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë ka hedhur për konsultim publik së fundi një projektligj mbi shëndetin seksual dhe riprodhues. Projekti ka…
BIRN   Vrasës me pagesë të përfshirë në atentate për kontroll territori, oficerë policie të angazhuar në struktura kriminale, një…
Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zhvilluar një vizitë në Malin e Zi. Kreu i PL ka zhvilluar disa…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...