Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta gjatë një interviste të dhënë për emisionin ‘3D’ i gazetarit Alban Dudushi, ka…
Nga Andi Bushati:   Kush e ndjek rregullisht Instagramin e kryeministrit me siguri është habitur që në albumin e fotove që…
Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka dënuar sot përpjekjet e Kryeministrit, Edi Rama dhe Kryetarit të Bashkisë së…
Gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, një ditë para protestës tek bashkia, kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka…
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha u ka bërë thirrje qytetarëve që nesër në orën 11:30 të bëhen bashkë për…
Lideri i opozitës Sali Berisha i ka kërkuar dorëheqjen Erion Veliajt, një ditë para protestës qytetare që do të mbahet…
Nga Ilir Meta: Gati për përleshje me Dudushin për 5 prioritetet! Na ndiqni live në ora 21:00, në RTSH HD…
Sulmi i Kryeministrit shqiptar ndaj gazetarëve të emisionit Report si dhe fjalët e Kryeministres Meloni e cila mori në mbrojtje…
Nga Vincent W.J. Van Gerven Eoi   Më 1 korrik 2021, platforma e artit bashkëkohor Harabel prezantoi një skulpturë të…
Nga Tritan Shehu: “Sponsorizim” i grupeve mafioze e lobingjeve anti familje.Projekt ligji “Shendeti riprodhues e fertilizimi i asistuar”, duhet terhequr…
Partia Demokratike vijoi sot, një ditë para protestës së të martës ora 11, me paraqitjen dhe ritheksimin e fakteve që e…
Pas reportazhit investigativ të medias italiane Rai3, e cila hodhi dritë mbi një marrëveshje të paqartë dhe jo transparente mes…

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...