Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka uruar besimtarët në Pashkën ortodokse. Në një postim në rrjetet…
    Kryetari i PD-së, Sali Berisha gjatë fjalës së tij në tubimin qytetar, ka uruar besimtarët ortodoksë për Pashkët.…
    Gjatë fjalës në tubimin qytetar, kryetari i PD-së, Sali Berisha foli për plagën e madhe të largimit të…
    Lideri i opozitës Sali Berisha, duke folur në tubimin qytetar, deklaroi se vetëm me 135 milionë eurot e…
    Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha duke folur në tubimin qytetar, nuk la pa përmendur edhe hotelin e…
    Kreu i PD, Sali Berisha në protestën që po zhvillohet kundër arrestimit politik të tij është shprehur se…
    Jamarbër Malltezi, ka disa pyetje për bashkinë e Tiranës dhe kontratat e lidhura nga ajo për landfillin e…
      Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka denoncuar drejtorin e kryebashkiakut Erion Veliaj, Taulant Tushën, se ka…
    Tregtarët të Belshit e kanë rifilluar edhe sot në mes të shiut, protestën e tyre për të mos…
    Fjala e mbajtur mbrëmë para qytetarëve nga kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha. "Të dashur demokrate dhe demokratë, qëndrestare…
    Byroja kombëtare e hetimit në bashkëpunim me policinë kanë mësyrë në bashkinë e Elbasanit. Sipas burimeve për mediat,…
    Duket se shoferët e dehur apo të përgjumuar në Tiranë ia kanë marrë dorën Lanës. Vetëm një ditë…

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...