Nga Luan Baçi:   Pasi u bë publik tashmë fakti se në takimin e Athinës Rama ka shkuar me mitingashë…
Kryeministri Edi Rama duhet t'i ketë skandalizuar të gjithë çamët kur deklaroi nga Athina se Shqipëria nuk ka asnjë problem…
I ftuar në SYRI TV me moderatorin Arnold Karriqi, deputeti i PD-së, Tritan Shehu komentoi  shoë-n propagandistik në Greqi të…
Që administrata do të ishte pjesë e takimit të Ramës kjo nuk do as mend e as kalem por që…
Flamujt u ulën e megjithatë korrupsioni dhe vjedhjet mbetën.   Kjo ishte fjalia që qarkulloi më së shumti në rrjetet…
Në Vlorë, një turiste e huaj ka parë tmerr me sy këtë mëngjes se e kanë kafshuar jo qentë e…
Gazetari i njohur, Lutfi Dervishi ka reaguar për takimin e Ramës me emigrantët dhe mbështetësit e tij që më së…
Edi Rama është shkaku kryesor që ka përzënë mbi 1-milionë shqiptarë në emigrim, duke i detyruar të bëhen ‘shërbëtorë’ të…
Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka nxjerrë zbuluar takimin propagandistik që Rama po përpiqet të mbaj në Greqinë fqinje.…
Nga kryeqyteti grek, Athina, në takimin me administratën e tij dhe emigrantët shqiptarë, kryeministri Edi Rama ka thënë se grekët…
Takimi i Ramës sot në Greqi ishte brenda pritshmërive duke parë dhe autobuzët e nisur nga Shqipëria drejt vendit fqinj.…
Të ndjekësh liderin e partisë në fushatë e në mitingje është detyrë e anëtarit, por ta ndjekësh kryeministrin tënd që…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...