Në fund të fjalës së tij në tubimin qytetar, kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha tha se,…
    Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka publikuar sonte një dokument të skandalit të sistemit TIMS, se si…
  Kryetari i opozitës, Sali Berisha, publikoi një video krahasim, që tregon se sa shumë ngjajnë Edi Rama dhe Enver…
    Emisioni “Report” në radio-televizionin italian RAI3 prej ditësh ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik në Shqipëri, duke ngjallur…
        Partia Demokratike ka denoncuar të tjera abuzime të qeverisë Rama me tenderat miliona euroshe. Zëdhënësja e…
    Emisioni “Report” në Radio Televizionin Italian prej ditësh ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik në Shqipëri, duke ngjallur…
  Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi dje një takim në Njësinë Nr. 2 të Tiranës me anëtarët e PS-së për…
        Lideri i opozitës, Sali Berisha është ndalur te faktet se përse Shqipëria sot njihet narkoshtet edhe…
      Analisti Andi Bushati, i ftuar në Edicionin Ora 19:00 në Syri Tv, u shpreh se Rama duket sikur…
    Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha u ndal te deklaratat e ish-zëvendëskryeministrit Arben Ahmetaj i cili pohoi se…
    Nëse ka patur një politikë të dështuar të qeverisë Rama, është ajo me taksat. Dikur në opozitë, Partia…
  Përtej propagandës së Erion Veliajt, Tirana çdo ditë dhe më shumë zhytet në një kaos të vërtetë për shkak…

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...