×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Në vijim të debatit në lidhje me audiopërgjimin e vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, kryetari i Partisë Demokratike,…
Deputetja e PD-s Albana Vokshi ka denoncuar në një shënim në rrjetet sociale shkarkimin nga puna të dhjetra punonjësve të…
"Nuk keni parë gjë akoma!" Me këtë paralajmërim për gazetarët, kreu i Partisë Demokratike ka marrë rrugën drejt sallës së…
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur ditën e sotme në Kuvend, ku ka hedhur akuza të forta ndaj kryeministrit…
Kryetari i partisë Demokratike ka marrë fjalën në Parlament për të denoncuar absurdin se si Agron Xhafaj nuk u atrrestua…
Nga Ylli Manjani* "Mbi autenticitetin.———-Që një audio apo video para se të transmetohet në publik, përpunohet kjo dihet. Nëse pyetja…
Dy deputetët e PD-së, Enkelejd Alibeaj dhe Ervin Salianji, dhe ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, nuk do të paraqiten në…
Mediat e huaja shkruajnë sot se udhëheqësit e BE po inkurajojnë vendet e Ballkanit të vazhdojnë rrugën e reformave të…
Mandatin e deputetit të Saimir Tahirin, zyrtarisht e ka marrë Spartak Braho. Saimir Tahiri la mandatin disa ditë më parë,…
Ambasadorja e BE-së në Shqipëri, Romana Vlahutin, deklaroi dje se, ndryshimet e Kodit Penal në nenin 491 janë bërë në…
Pas publikimit të audio përgjimit, Prokuroria ka thirrur për ti marrë në pyetje tre zyrtaret e opzites që bënë publik…
Zyrtarët e lartë të mbi 30 vendeve evropiane, mblidhen sot në Sofje të Bullgarisë në takimin e lartë ndërmjet Bashkimit…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...