×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Partia Demokratike e ka çuar kërkesën e saj për dorëheqjen e Fatmir Xhafajt në komisionet parlamentare. Aktualisht, deputetët e PD-së…
Skandalet e qeverisë Rama nuk kanë të sosur. Pas publikimit të audio-përgjimit nga PD për vëllain e ministrit të Brendshëm,…
Kreu i Partisë Demokratike Lulzm Basha ka mbledhur mëngjesin e kësaj të marte në selinë blu, aleatët lidhur me situatën…
Mëngjesin e ditës së sotme, prokuroria ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike për të marrë audio përgjimin e vëllait…
Ish- Kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një statusi në "Facebook" paraqet denoncimin e nje qytetari që sjell rastin e një të…
Në dokumentin që Prokuroria e Krimeve të Rënda i paraqiti Gjykatës si prova të rëndësishme që duhet të mbanin Saimir…
Deputetja e PD, Orjola Pampuri, ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook pas publikimit të fakteve të shkeljes së ligjit…
Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike ka marrë pjesë në mbledhjen e komisionit të medias,ku teksa kreu i grupit Edmond Spaho,…
“Në videopërgjim përmendet një Ermali, Ermali, mua më thanë që ky është shef policie, por s’jam i sigurtë, duhet ta…
Ish-Presidenti Bujar Nishani ka reaguar pas përgjimeve që publikoi sot PD-ja të vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, të…
Në media po flitet dorëheqja e Ministrit të Brendshëm Fatnmir Xhafaj, por kryeministri nuk pranon ta firmosë. Duket se ai…
Lidhur me audiopërgjimin e vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, publikuar nga Partia Demokratike, gazetari Mentor Kikia i ftuar…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...