Kryedemokrati Lulzim Basha gjatë fjalës së tij në Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike përmendi tre fakte që sipas tij tregojnë…
Deputeti demokrat Tritan Shehu ka përshëndetur ndryshimet e Statutit të ri të Partisë Demokratike. Në një postim në rrjetin social…
“Me kete statut fuqizohet anetaresia e partise dhe organet e saj drejtuese, duke u dhene me shume kompetenca ne vendimmarrjet…
Tashmë Partia Demokratike ka një Statut të ri, i cili sapo u miratua në Kuvendin Kombëtar, i mbajtur në Pallatin…
Ish-Kryeministri, Sali Berisha, në një prononcim për mediat nga Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike ka vlerësuar frymën Statutit të ri…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i përmendi me emra nëntë prej banditëve të Edi Ramës që kanë marrë peng…
Kryedemokrati Lulzim Basha në fjalën e tij para qindra demokratëve në Kuvendin Kombëtar dha tre fakte që nënkuptojnë se Edi…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke folur ditën e sotme në Kuvendin Kombëtar ka shtrirë dorën për të gjithë…
Në Kuvendin Kombëtar të Partisë demokratike, i cili është duke u mbajtur në Pallatin e Kongreseve, e ka marrë fjalën…
Kreu i PD-së Lulzim Basha u prit me brohoritje dhe duartrokitje të shumta, kur doli para demokratëve në Kuvendin Kombëtar.…
Sekretari i Përgjithshëm i ‘ Centris Democrat Internatinal’, Mario David, mori fjalën dhe iu drejtua delegatëve të Kuvendit Kombëtar të…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi një vizitë në Strugë, ku u prit në mënyrë të ngrohtë e vëllazërore nga…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...