Rama e ka bërë rutinë çdo takim me qytetarët shqiptarë, ju flet për portalet qeveritare, ku qytetarët mund të aplikojnë…
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, është shprehur sot se më 26 maj shqiptarët do t’i tregojnë Europës se nuk…
Pas sulmit të sotëm të kryeministrit Edi Rama lidhur me lajmin që publikoi dje Zëri i Amerikës mbi një investigim…
Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar sot lidhur me akuzat dhe sulmin e Kryeministrit Edi Rama…
Departamenti Antikorrupsion në Partinë Demokratike ka denoncuar një tjetër rast korruptiv sa i përket qeverisë dhe vet kryeministrit Rama. Denoncimi…
Një njoftim i prokurorisë për audio përgjimin e vëllait të ministri Fatmir Xhafaj ka ngjallur shumë dyshime dhe pikëpyetje. Ashtu…
 Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar lidhur me ngjarjen e ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm…
Deputeti i Partisë Demokratike Luçiano Boçi ka reaguar dje duke denoncuar në rast në një nga shkollat 9-vjeçare ku sipas…
Ish-Kryeministri, Sali Berisha, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka shprehur vlerësimin e tij për Kolec Topallin, i cili u…
Në Qarkun më të goditur nga qeveria Rama, në Kukës kanë filluar përgatitjet për pjesëmarrje masive në protestën e 26…
Dy ditë para protestës së paralajmëruar e të cilësuar si kombëtare, Partia Demokratike ka kërkuar leje në polici. Mësohet se…
Deputeti Genc Pollo, nëpërmjet një deklarate nga selia e Partisë Demokratike, ka deklaruar se Rezoluta e Integrimit Evropian që Partia…

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...