×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

“Nuk do të tolerohet asnjë biznes që derdh ujërat e zeza në det”, kështu u shpreh kryeministri Rama në konferencën…
Gjatë dy viteve të fundit janë zhdukur 13 persona në qytetin e Vlorës, të cilët mendohet se kanë humbur jetën…
Ekstradohet nga SHBA Narbis Koxhaj ,47 vjec, nga Gjirokastra.  Koxhaj  ishte dënuar me 25 vite burg për veprën penale  “Vrasje…
Sipas një studimi nga Organizata Botërore e Burgjeve dhe Kombeve të Bashkuara, në Europë 1.5 milionë njerëz ndodhen në burg.…
Shoqata “Biznesi për Biznesin” ka njoftuar se do të hapë një numër llogarie për të gjithë familjarët e të arrestuarve…
Burrel/Një 57-vjeçar në Burrel është vendosur në pranga nga policia, pasi ka aksidentuar një vajzë 10 vjeçe ndërsa drejtonte mjetin e…
Policia e Lezhës ka arrestuar dy persona për trafikim të lëndëve narkotike. Në pranga është vënë shtetasi me iniciale E.F.…
Menjëherë pas daljes së kryeministrit Rama në emisionin 'Opinion' ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook ish-kryeministri Sali Berisha. Berisha  është…
Procedohen penalisht deputetët e opozitës, të cilët morën pjesë sot në protestën që u zhvillua në 4 qytete, ku u…
Kryediplomati amerikan Donald Lu ka dhënë një deklaratë të fortë, kur tha se shumë shpejt pritet të ndodhë arrestimi i…
Një burrë me banim në periferi të Tiranës, është arrestuar nga policia, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij…
Vijon qëndresa e kuksianëve. Ata vijuan edhe gjatë kësaj të enjteje protestën e tyre për lirimin e të arrestuarve për…

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...