×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Kostoja e përdorimit të drogërave, pijeve alkoolike dhe cigareve u rrit më shumë vitin e kaluar, teksa shumia e vendeve…
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me studentë të gazetarisë në Universitetin e Tetovës në Maqedoni. Në rrjëetin e…
Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandër Vulin ka vënë në dukje se sa i rrezikshëm mund të jetë koncepti i ‘Sipërisë…
I gjendur në qendër të akuzave për pastrim parash dhe shpërdorim detyre, Llalla ka reaguar per BIRN, duke thene se…
Presidenti Ilir Meta priti sot në takim ministrin e Mbrojtjes së Kroacisë dhe njëkohësisht zv/kryeministrin Damir Krstičević. Presidenti u shpreh se…
Mesa duket qytetarët kuksianë janë të vendosur t’i shkojnë deri në fund këmbënguljes për lirimin e 11 të burgosurve. Pas…
Arrestohet Manjola Prifti ,43 vjecc, ish- gruaja e Fatmir Ramës , i njohur si "Miri i Xhikës". Prifti ishte e…
Biznesi I vogël ishte sot në një grevë dy orëshe, për të kundërshtuar përfshirjen në skemën e TVSH-së. Kjo grevë…
82 shtetas shqiptarë të deportuar nga Franca e Britania e Madhe. Në Aeroportin e Rinasit mbërriti një 'Charter' nga Anglia…
Ka reaguar Federata Panshqiptare në Amerikë në lidhje me situatën e krijuar në Shqipëri nga vendosja e taksës në Rrugën…
Të tjera detaje dalin në dritë nga shpërthimi me eksploziv që ndodhi gjatë natës në Lazarat. Mësohet se shënjestra e…
Gruaja e cila humbi fëmijët dhe bashkëshortin në një aksident rrugor disa javë më parë, i ka përlotur të gjtihë…

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...