Kryeministri 119 ditë pa shkuar në zyrë...

Hënë, 23 November 2020 09:46


Në kohë pandemie, kur njerëzit kanë nevojë për vendime të shpejta dhe të drejta, Rama nuk gjendet në krye të detyrës.
Qytetarët dergjen dyerve të spitaleve ,Rama vazhdon me koncensionet dhe PPP-te e vazhdon sulmon opoziten nga Facebook-u,të gjitha rolet i ka bërë përveç atë të kryeministrit.

Edhe Partia Demokratike e ka denoncuar faktin që Edi Rama e ka braktisur zyrtarisht detyrën e tij.

“Qytetarët shqiptarë kanë nevojë për një qeveri që punon për ta. Edi nuk punon për ju”, shkruhet në video denoncimin e bërë nga Partia Demokratike.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...