Banorët e Unazës publikojne skandalin/19-vjeçari ka nevojë urgjente për kujdes shëndetësor,Po i refuzohet nga mjekët!

Diel, 13 December 2020 21:58

Andrea Bregu, 19-vjec, me probleme shendetesore dhe i ndaluar qe prej dites se premte nga policia ndodhet tek komisariati nr.1 ne Tirane, ne gjendje shume te rende shendetesore! I refuzohet mjekimi! Policia nuk lejon qe Andrea te mjekohet nga mjek te specializuar dhe madje nuk lejojne as familjaret dhe as avokatin qe te kete kontakt me te.

Urgjenca eshte njoftuar qindra here nga qytetare por, refuzon pasi sipas saj duhet qe ta njoftoj policia. Policia hesht, nuk njofton dhe nuk lejon ndihme mjekesore per Andrean!

Ne menyre qe te parandalohet nje tjeter vrasje me paramendim nga policia, njoftoni urgjencen qe te paraqitet tek komisariati nr.1 per Andrea Bregu! Njoftoni cdo media, cdo ISH-DEPUTET te cdo partie qe te jene ne mbeshtetje te Andreas tek komisariati nr.1! Njoftoni AVOKATIN E POPULLIT, njoftoni PRESIDENTIN, njoftoni kedo. Nuk mund te lejojme qe Andrea te kete te njejtin fat me Klodin!

Modifikuar më Diel, 13 December 2020 22:07
Login to post comments

Lajmet e fundit

Tensionet në Veri, plagoset me sende të forta një zyrtar i policisë së Kosovës

Politikë

Tensionet në Veri, plagoset me sende të forta një zyrtar i policisë së Kosovës

Policia e Kosovës ka thënë se të mërkurën është lënduar një zyrtar policor në veri, si pasojë e sulmeve me mjete të forta. Sipas komunikatës, protestat e serbëve lokalë në komunat...

Klinika Lëvizëse “SIGAL UNIQA” më 2 dhe 3 Qershor në Elbasan/ Vizita dhe ekzaminime falas për qytetarët

Politikë

Klinika Lëvizëse “SIGAL UNIQA” më 2 dhe 3 Qershor në Elbasan/ Vizita dhe ekzaminime falas për qytetarët

Me qëllim promovimin e shëndetit të mirë, SIGAL UNIQA Group Austria, kompania më e madhe e sigurimeve në rajon, nën idenë e gjigandit austriak të financave dhe sigurimeve “UNIQA...

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...