Kryetari i Partisë Demokratike Dega Vlorë, Atird Hoxha ka denoncuar gjendjen aktuale të Vlorës në fillim të…
      Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka postuar një video e cila tregon dy deklarata të ndryshme…
      l(ANSA) - TRIESTE, 07 QERSHOR  ‘Solidaritet i gjerë me drejtorin Sigfrido Ranucci’ ështe shprehur sot një nga…
Të nderuar Qëndrestarë, Mbështetës dhe Miq të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. I korruptuari, korruptuesi dhe pastruesi i parave të…
      Përfaqësues të karteleve shqiptare të lidhura me ato meksikane kanë telefonuar avokatin Alesandro Tinelli. Kërcënuesit i kanë…
    Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka komentuar situatën e pazakontë në të cilën u gjend mbrëmë drejtuesi…
    Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta tha se aksioni opozitar nuk do të ndalet, madje do të…
    Fotoja e një protestuese opozitare në Shqipëri u bë viralë në median sociale dhe ndërkombëtare. Fotoja e realizuar…
    Kryedemokrati Sali Berisha i ka dërguar një mesazh ministrit të Brendshëm Taulant Balla në lidhje me deklaratat e…
    Gazetata italiane e së majtës La Repubblica në artikullin e gjatë që i ka kushtuar fushatës elektorale për…
        Media e madhe amerikane, Bloomberg ka raportuar protestën kombëtaret të opzitës shqiptarë sot, (6 qershor) para…
    Për disa orë me radhë, në temperatura të larta, qytetarët protestuan përpara Kuvendit të Shqipërisë. Ata u përballën…

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...