×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Presidenti i Francës Emmanuel Macron vazhdon të ketë qëndrimin e tij të palëkundur se BE nuk duhet të zgjerohet njëherë…
Nga Samiti i Sofjes vijnë lajme gjithnjë e më të këqija për shqiptarët. Në një shkrim të gazetës prestigjioze gjermane,…
Policia e Fatmir Xhafajt, ka shoqëruar për në polici nën terror bashkëpunëtorin X, i cili regjistroi vëllain e ministrit të…
Makron “derdh ujë të ftohtë në shpresat e anëtarësimit në vendeve te Ballkanit në BE”. Keshtu raportojne mediat e huaja,…
Ndonëse politika në vend ‘zien’, ku opozita kërkon shkarkimin e ministrit Fatmir Xhafaj, për shkak të vëllait të tij të…
Partia Demokratike ka njoftuar se në 13:30 do të ketë një konferencë urgjente për shtyp. Në këtë seancë mësohet se…
Gjatë fjalës së saj jashtë ambienteve të Kuvendit, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, hodhi akuza në drejtim të qeverisë. Monika…
Kryetari i PD, Lulzim Basha ka vijuar sot në Kuvend me akuzat për Fatmir Xhafajn. Ai tha se për 9…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ka bërë thirrje shqiptarëve ta marrin situatën në dorë dhe ta rrëzojnë këtë qeveri të drogës.…
Ashtu si javën e kaluar kryeopozitari Lulzim Basha kaloi në Facebook për të vijuar fjalën e tij, pasi kryeparlamentari Gramoz…
Në seancëne  parlamentit, kryedemokrati Basha njoftoi aksionin e Policisën së Shtetit e cila është vënë në ndjekje të dëshmitarit “X”…
Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka mbyllur seancën në mënyrë të turpshme, pasi kryetari i PD-së Lulzim Basha ka nisur…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...