×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Pas mbledhjes së grupit parlamentar ditën e sotme në selinë blu, PD ka njoftuar se nesër dhe pasnesër ato do…
E turpshme dhe qesharake ishte konferenca e përbashkët për shtyp e deputetëve ushtarë besnikë të Edi Ramës, Ulsi Manja dhe…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur që prej orës 14:00 ka mbledhur grupin parlamentar të PD-së  për të…
Caktimi në “arrest shtëpie” i Sajmir Tahirit ka zenë vend të gjerë në mediat botërore. E famshmja “Washington Post” i…
Nga Luçiano Boçi E pafytyrë fare kjo deklarata e PS-së!!! Dhe qesharake pa fund, njëkohësisht. Ne që tregojmë të vërtetën…
Reagimi qesharak i Taulant Ballës vetëm pak orë pas denoncimit të PD-së me audio dhe fakte për çështjen e Agron…
Kryeministri Rama është gjendur mes “dy zjarreve” në lidhje me çeljen e ambasadës së SHBA-ve në Jerusalem sot. Qeveria “Rama”…
Partia Demokratike ka publikuar ditën e sotme një bisedë telefonike, ku dëgjohet vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafës, ku…
Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, ka vijuar me heshtjen e tij në lidhje me ngjarjen e jashtëzakonshme dhe…
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, reagoi pasi avokat Spartak Ngjela e mori në mbrojtje ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj. “Çfarë…
Partia Demokratike ka publikuar ditën e sotme një audio, për të cilën thuhet se është vëllai i ministrit të Brendshëm,…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta merr pjesë në Panairin e Agrobiznesit dhe Artizanatit në Cërrik. Meta pati takim me prodhues,…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...