×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Ditën e sotme në rrjetet sociale po qarkullon një foto e një fieraku, ku mban një pankartë në dorë me…
Opozita ka paralajmëruar se do të mbajë një qëndrim të fortë, për të vepruar në lartësinë e kërkesës që qytetarët…
Shqipëria dhe Greqi kanë zhvilluar raundin e parë të bisedimeve mes dy vendeve, lidhur me kufirin detar. Takimi i parë…
Kreu i Bashkisë Erion Veliaj, prej një viti ka nisur një fushatë për mbjelljen e pemëve, fushatë kjo që edhe…
Kryeministri Edi Rama e nisi ditën duke publikuar një video në profilin e tij në Facebook, lidhur me investimet që…
Edi Rama, ka folur sot marrëdhëniet e tij me presidentin Turk, Rexhep Taip Erdogan duke pranuar se nuk ka asnje…
Një nga themeluesit  e Partisë Demokratike, Preç Zogaj, të hënën, deklaroi se në partitë shqiptare ka njerëz që s’janë votuar…
Publicisti Fahri Balliu, ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në “Opinion” ku ka sqaruar se, ku qëndron thelbi i…
Ish-Presidenti Bujar Nishani është shprehur mbrëmjen e sotme në studion e “Report TV” se Vettingu në polici po kthehet në…
Kryetari i PD Lulzim Basha një ditë pas mbajtjes së Kuvendit Kombëtar të PD, ku u miratua edhe statuti i…
Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari i cili thotë se javën e kaluar punonjës të OSHEE…
Manipulimet me shifrat për të nxjerrë kudo suksese imagjinare janë një gjë e rëndomtë e kësaj qeverie. Dhe rast me…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...