×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Gazetari Basir Çollaku i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, thotë se dosja ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri…
Lirimi i Mark Frrokut ka sjellë një sërë reagimesh nga selia blu dhe jo vetëm. Ish- kryeministri Berisha, me anë…
Propaganda e Edi Ramës nuk ka ta mbaruar, ndërsa nga ana tjetër shërbimet ndaj qytetarëve lënë për të dëshiruar. Një…
Vetëm pak ditë më parë, ambasadori amerikan Donald Lu, pasi lavdëroi gazetarët se me shkrimet e tyre bënë të mundur…
As sonte nuk mungoi dalja e Edi Ramës në ekranet televizive teksa në një takim me biznesin ku vakia ishte…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas publikimit të disa dokumenteve nga PD-ja, ku denoncohet ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj se…
Kryetari i Bashkisë së Fierit, Armando Subashi është nga ata politikanë që di të nisë projekte vetëm kur afrohen zgjedhjet…
Nga Alfrida Marku - Dedgjonaj   Sot, në Ditën Kombëtare të Drejtësië, Gjykata dhe Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Lezhë dëshmuan se…
Gjatë fjalës së mbajtur në “Kongresin e parë të Infermierëve Shqiptarë”, kryeministri Edi Rama si gjithmonë nuk e kurseu propagandën…
Deputeti i PD, Shefi i Departamentit të Shëndetësisë ke reaguar dje ndaj fitores që korrik“Urdhrit te Farmacisteve” ndaj qeverisë Rama.…
Partia Demokratike ka reaguar për lirimin nga burgu të ish-deputetit Mark Frroku. Përmes një deklarate për mediat, PD shprehet se…
Gjykata Kushtetuese, më e rëndësishmja në vend, është jashtë funksionit. Prej ditës së sotme ajo ka mbetur me vetëm dy…

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...