Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, mund ta ketë përdorur platformën e saj të artit 'Harabel' për të pastruar…
Nga Genc Pollo:   Vështirë se gjen ndonjë konflikt në botë që shkakton më shumë emocione e merr më shumë…
Kryedemokrati Sali Berisha ka hedhur akuza të tjera ndaj Edi dhe Olsi Ramës, duke i akuzuar se fusin hundët në…
  Gjatë fjalës në tubimin qytetar, kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha i ka bërë thirrje Erion Veliajt që të…
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, ka komentuar edhe fjalimin 120 minutësh të…
I ftuar në emisionin 'A Show' në SYRI TV me moderatorin Adi Krasta për të komentuar deklaratat e kryeministrit Rama…
Ish ministri i drejtësisë, Ylli Manjani është shprehur se në Shqipëri të gjithë ata gjykatës ose prokuror q ëi kanë…
  Pas heshtjes disa mujore për të marrë masa ndaj gjyqtares Irena Gjoka që ka fshehur dëbimin në Greqi në…
        Analisti Enton Abilekaj i ftuar në Edicionin e Pasdites në SYRI TV, ka folur në lidhje…
Nga Tritan Shehu:  “Vizite zyrtare” e Rames ne Kuvend!Kryeministri mbas nje mungese te gjate zbarkon me shume “trumpetra”, njoftime, pregatitje,…
Prokuroria e Përgjithshme është vënë në lëvizje, pasi mediat greke kanë shkruar se gjyqtarja Irena Gjoka është dënuar në vendin…
    Ditën që opozita protestonte para Bashkisë së Tiranës kundër korrpusionit dhe Erion Veliajt, Kryeminsitri EdI Rama ka dhënë…

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...