×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Një ngjarje e rëndë ka goditur mesditën e sotme shkollën e mesme ‘Jani Minga’ në Vlorë. Një nxënëse ka humbur…
PD publikoi sot dosjen e plotë të dënimit të vëllait të ministrit të Brendshë, Fatmir Xhafajt, për trafik droge. Sipas…
Shefi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike Jamarbër Malltezi ka reaguar në lidhje me mashtrimin e Bashkisë së Tiranës…
Katastrofa që Saimir Tahiri dhe Edi Rama bënë në Policinë e Shtetit duke se do të marrë fund. Presioni ndërkombëtar…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zhvillon sot një vizitë në Bashkinë e Çorovodës, ku është pritur nga kryetari i…
Nga Bardh Spahia Urgjenca Mjekësore e Tiranës drejt rrënimit të plotë: 120 punonjës punojnë në 7 autoambulanca të shkatërruara, ndërkohë…
Si për hironi të fatit pikërisht sot në "Ditën e Europës", një shembull i pashoq regresi dhe kthimi mbrapa në…
Shefi i Departamentit për Politikën e Jashtme, dhe kreu i këshilltarëve të PD në Bashkinë e Tiranës, ish diplomat në…
Deputetja e Partise Demokratike Albana Vokshi vazhdon te denoncoj mosterheqjen e intitucioneve per marrjen e te dhenave personale qytetareve. Permes…
Deputetja e Partise Demokratike znj. Orjola Pampuri ka denoncuar dje se mazhoranca ka nisur dhe vazhdon të mos tërhiqet nga…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, thotë se kreu i Kishës Ortodokse ruse që vizitoi…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, u pyet për mundësinë e krijimit të një partie…

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...