Christiano Ronaldo fejohet në fshehtësi me modelen

E Enjte, 03 May 2018 19:02

Cristiano Ronaldo duket se nuk po mendon vetëm për të thyer rekorde në fushën e blertë, por edhe jashtë saj.

Detaji i fundit që kanë zbuluar mediat e huaja ka të bëjë me faktin që sulmuesi i Real Madridit është fejuar në fshehtësi të plotë me nënën e vajës së vogël të sulmuesit, bukuroshen Georgina Rodriguez.

Edhe pse diçka e tillë pritej prej disa kohësh, vetëm pak orë më parë është zbuluar ky detajt që është dashur të mbahet i fshehtë nga CR7, por që mediat kanë bërë punën e tyre, kanë zbuluar fejesën e "yllit" të Realit. Unaza që bukuroshja mban në dorë kap vlerën 700 mijë paund, shifër e frikshme por që për Ronaldon nuk është ky problemi kur bëhet fjalë për dashurinë e jetës së tij.

dhdhdh

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 19:39
Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...