Ja çfarë thotë revista ‘’Elle’’ për Dua Lipën

E Enjte, 03 May 2018 19:14

Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur në arenen e muzikës botërore.

Në numrin e ri të revistës Elle personazh kryesorë këtë herë është këngëtarja shqiptare.
Ajo ka pozuar së fundmi për revistën prestigjioze Elle UK, e cila e ka cilësuar këngëtaren shqiptare si mbretëresha e re e muzikës pop.

Dua në këtë intervistës ka folur edhe për jetën e saj private dhe statusin single.
Dua Lipa së fundi lansoj projektin e ri në bashkëpunim me DJ e njohur Calvin Harris ‘One Kiss’ e cila sot u publikuar edhe me videoklip.

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 19:38
Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...