Breshëri kallashnikovi janë regjistruar rreth orës 1:00 pas mesnate, në drejtim të godinës së Top Channel në Mëzez në…
Janë identifikuar të tri viktimat e aksidentit të rëndë që ndodhi mbrëmjen e së premtes tek rrethrrotullimi i TEG në…
Njëra nga viktimat e aksidentit në Tiranë, Sikela Përroj, vetëm 23 vjeç, ishte nga Shalësi i Cërrikut. Raportohet se viktima sapo…
  Me Ekuadorin, si ndër pak vende të largëta, prej më shumë se një dekade na lidh trafiku i drogës,…
Një 32 vjeçar ka humbur jetën pasi është ndjekur dhe shoqëruar nga Policia. Rasti është bërë publik nga Agjencia e…
  Tentuan të ndihmojnë një shtetase të mitur, për kalim të paligjshëm të kufirit, vihet të pranga 1 shtetas, si…
  Është arrestuar Xhanelo Tarja, 24-vjeç, autori i vrasjes me thikë të 41-vjeçarit Klodian Bakiaj, pasditen e sotme në Sarandë.…
  Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë mbrëmje në qytetin e Elbasanit. Syri.Net mëson se një person ka…
  Drejtuesi i skafit që goditi për vdekje fëmijën 5 vjeç në plazhin e Potamit, është identifikuar si Arjan Tase,…
  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në plazhin e Potamit në Himarë, ku një fëmijë 5 vjeç ka…
  Prej orës 18:00 RENEA dhe shërbime të tjera policore kanë zbarkuar në Elbasan, Belsh e Peqin dhe po zhvillojnë…
  Atentati në Fushë-Krujë, ku u vranë tre të rinjtë Brilant Martinaj, Diklen Vataj dhe Besmir Hoxhaj ka qenë sot…

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...