Nga PIiers Morgan  U zgjova plot emocion nga alarmi i orës 5 të mëngjesit në shtëpinë time në Londër,…
  Ish-presidenti Donald Trump ka deklaruar se ai po planifikon të udhëtojë në Wisconsin për konventën e Partisë Republikane sipas…
  Pjesëmarrësi që u vra në atentatin ndaj ish-presidentit amerikan Donald Trump në Butler, Pensilvani u identifikua si Corey Comperatore.…
  Këshilltari i lartë i fushatës së Donald Trump thotë se ish-presidenti shmangu fatin fatal dhe evitoi plumbin e qëlluar…
  Donald Trump ka falënderuar mbështetësit e tij për "mendimet dhe lutjet" e tyre në komentet e tij të dyta…
  Dëshmi të reja kanë dalë në dritë sa i përket sulmit ndaj kandidatit për president në SHBA, Donald Trump.…
  Sipërmarrësi teknologjik, Elon Musk, kritikoi oficerët e Shërbimit Sekret përgjegjës për sigurinë e Donald Trump, pasi ish-presidenti amerikan i…
  Kandidati republikan për president i SHBA-së, Donald Trump duket se është qëlluar dy herë, me plumba, por ka mundur…
  Një këshilltar i lartë i fushatës së Donald Trump thotë se ka disa pyetje se, sa i përgatitur ishte…
  Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, së fundmi i shpëtoi një atentati gjatë një tubimi elektoral në Pensilvani, SHBA. Trump në…
  Miliarderi Elon Musk deklaroi se mbështet plotësisht kandidatin presidencial, Donald Trump. Reagimi i tij erdhi pas atentatit ndaj Trump…
  Një i ri i cili ishte i pranishëm në takimin që po zhvillonte kandidati republikan Donald Trump, ka zbuluar…

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...