×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Gjykatësja që dha dënimin për protestuesit, shoqërohet me policë të shumtë

E mërkurë, 04 Prill 2018 18:09

Gjykatësja Alma Ahmeti , e cila la në burg 11 Kuksianë nga 23 që u arrestuan për protestën në Rrugën e Kombit është shoqëruar nga policë të shumtë gjatë daljes së saj nga gjykata e Tiranës.

Gjykatësja lexoi me shpejtësi dënimin e të arrestuarve sot në gjykatë, ashtu sic e kishte kërkuar edhe prokuroria.

Gjyqi u bë në Gjykatën e Tiranës, me pretekstin se Gjykata e Kukësit nuk kishte kapacitetine duhur.

WhatsApp Image 2018-04-04 at 14.57.50

WhatsApp Image 2018-04-04 at 17.23.57 (1)

 

WhatsApp Image 2018-04-04 at 17.24.26

 

Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...