×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Vijon dominimi i kthjellime në Veri dhe zonat Qendrore por vranësira kalimtare do të ketë ekstremi Jugor i vendit. Pasditja…
Fundjava do të sjellë kryesisht kthjellime në Shqipëri. Temperaturat e ajrit do të rriten ditët në vijim. Meteorologët parashikojnë se…
Ka shumë gjëra që do të kenë ndikim në jetën tuaj pas lindjes së fëmijës. Kur të vendosni se jeni…
Pasioni, seksi dhe dashuria janë ndjenjat që ne nxisim duke veshur një fustan në ngjyrë të kuqe. E kuqja është…
Makeup-i i mirë ka nevojë për përqëndrim dhe kohë dhe përpos kësaj duhet të njihni fytyrën tuaj dhe ta përshtasni…
Me ardhjen e pranverës, ndryshon edhe mënyra se si vishemi dhe si trukohemi. Ekspertët e trukimit janë shprehur se këtë…
Zonat bregdetare dhe të ulëta dominohen kryesisht nga kthjellimet ndërsa vranësira kalimtare do ketë në Verilindje. Pjesa e dytë e…
Ky është horoskopi për ditën e premte, 20 prill 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën,…
Një mënyrë jetese sedentare dëmton jo vetëm humorin, por edhe trurin. Hulumtimet e reja konfirmojnë atë që studimet e tjera…
Një nga gjërat e para që bënë i porsalinduri juaj është mbështjellja e gishtave të tij/saj të vegjël në duart…
Revista Times, si çdo vit ka publikuar listën e njerëzve më me ndikim në botë për vitin 2018. Lista kryesohet…
Nëse njiheni me dikë që i përket shenjës së Gaforres, me shumë mundësi do të bëheni miku i tij më…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...