‘Kanë shpërfytyruar Tiranën’/ Edmond Tupe në SYRI TV: Rama ik

E Enjte, 11 June 2020 14:26

E vetmja gjë, që i jepte paqe profesorit gjatë periudhës së karantinimit ishte cicërima e zogjve, në një qytet, që siç e quajti ai është shpërfytyruar.

Edmond Tupe e quajti fenomen social-ekonomik prostituimin. Profesori mban qëndrim të fortë, për ata që e mbrojnë tezën e legalizimit të tij.

Të gjitha pakënaqësitë e Edmond Tupes u përmbyllën me sloganin e njohur ‘Rama ik’!

Më tej, Tupe pohoi se kjo periudhë ka qenë mjaft e mirë për lexime dhe përkthime.

 
 

 

Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...