Sekretari i Përgjithshëm i PD, Flamur Noka në zi, ndahet nga jeta nëna e tij

E Enjte, 25 May 2023 08:33

 

Nëna e deputetit dhe Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Flamur Noka është ndarë nga jeta këtë të mërkurë.

Lajmin e trishtë e ka bërë të ditur vetë Noka përmes një postimi në Facebook, ku mes dhimbjesh njofton ndarjen nga jeta të nënës së tij, Ajshe Noka, në moshën 85-vjeçare.

 

Postimi i Flamur Nokës:

Te dashur miq. Me dhimbje te thelle ju njoftoj ndarjen nga jeta ne moshen 85 vjecare te nenes sime Ajshe Noka.

Ceremonia e Varrimit do te zhvillohet Diten e Premte ne ora 11.00 ne vendlindjen time, ne fshatin Novosej te Bashkise Kukes. Pritja behet deri ne diten e Diel ne Bar Restorant “Izet Tocilla” Novosej Faleminderit.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Tensionet në Veri, plagoset me sende të forta një zyrtar i policisë së Kosovës

Politikë

Tensionet në Veri, plagoset me sende të forta një zyrtar i policisë së Kosovës

Policia e Kosovës ka thënë se të mërkurën është lënduar një zyrtar policor në veri, si pasojë e sulmeve me mjete të forta. Sipas komunikatës, protestat e serbëve lokalë në komunat...

Klinika Lëvizëse “SIGAL UNIQA” më 2 dhe 3 Qershor në Elbasan/ Vizita dhe ekzaminime falas për qytetarët

Politikë

Klinika Lëvizëse “SIGAL UNIQA” më 2 dhe 3 Qershor në Elbasan/ Vizita dhe ekzaminime falas për qytetarët

Me qëllim promovimin e shëndetit të mirë, SIGAL UNIQA Group Austria, kompania më e madhe e sigurimeve në rajon, nën idenë e gjigandit austriak të financave dhe sigurimeve “UNIQA...

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...