Balliu: Qeveria e ka tmerr bashkimin e opozitës

E Enjte, 15 February 2024 22:24

Kordinatori i rajonit të Tiranës, Klevis Balliu ka qenë sot në degën nr.7 krah zoti Noka dhe zotit Bardhi.

Balliu është shprehur se qeveria e ka tmerr bashkimin e demokratëve, të cilët me 20 shkurt do të vëshojnë pasivisht në shesh.

 

Reagimi:

Qeveria e ka tmerr bashkimi dhe mire bën. Me 20 shkurt ora 17:30 do të vërshojmë masivisht në shesh pavarësisht debateve por kur vjen puna tek interesi kombëtarë demokratët lënë çdo gjë mënjan dhe bëhen bashkë për të shpëtuar Shqipërinë.

 
Login to post comments

Lajmet e fundit

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...

Tifozët shqiptarë janë kampionët e birrës/ Bien nga froni anglezët

Sport

Tifozët shqiptarë janë kampionët e birrës/ Bien nga froni anglezët

Ky është Europian rekordesh për shqiptarët.   Kur ishte menduar se si zakonisht, rekordin për konsumin e birrave do e shënonin anglezët apo skocezët, panorama ka ndryshuar.     Sipas gazetës gjermane, Waltroper Zeitung, kampionët...