×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Deputeti  i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” ka denoncuar përmbytjen e zonës “Katund i…
“Askush nuk duhet të shqetësohet për oreksin e tij”, deklaroi me humor ministri i Brendshëm i Bavarisë, Joachim Herrman (nga…
Petrit Vasili, Kryetar i Grupit Parlamentar të LSI-së, ka reaguar përmes një deklarate lidhur me qëndrimin e Kryeministrit Edi Rama…
11 mijë policëve gjatë muajit të fundit iu kërkua që të plotësojnë 3 formularë për procesin e vetingut. Ky proces…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një komenti në rrjetet sociale lidhur me heqjen e stendës së librit çam nga…
Ditën e djeshme në selinë blu u shfaqën oficerët e policisë gjyqësore për të sekuestruar CD me audiopërgjimin që Partia…
Partia Popullore Europiane përmes një deklarate shprehet se sot është një moment historik në marrëdhëniet BE-Ballkani Perëndimor për të ardhmen…
Pas daljes publike të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili hodhi poshtë akuzat e opozitës, madje i cilësoi ato…
Pas daljes publike të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili hodhi poshtë akuzat e opozitës, madje i cilësoi ato…
Pas konferencës për shtyp nga Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili sqaroi pozicionin e tij në lidhje me akuzat…
Deputetja e PD-së, Albana Vokshi, shëmbjen e teatrit dhe nga na tjetër rilindjen e piramidës së Enver Hoxhës e quan…
Nën drejtimin e Presidentit Ilir Meta pasditen e sotme u mblodh Këshilli i Sigurisë Kombëtare. Çështjet e diskutuara në këtë…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...