Kryetari i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka gënjyer për vëllain e ministrit…
Fondacioni gjerman, Konrad Adenauer ka reaguar pas disa raportimeve nëpër portale, sipas të cilave ata kanë publikuar një sondazh me…
Qyteti i Lushnjes ka një ditë të plotë pa ujë dhe ky problem nuk është paralajmëruar nga bashkia e qytetit.…
Ish-Kryeministri Sali Berisha, në mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së, ka folur për situatën politike dhe për dosjen e vëllait…
Deputetja e partisë Demokratike ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook. Ajo ka thënë se audio e publikuar është ajo…
Kryetari i PDK dhe deputeti i opozitws, Nard Ndoka i ftuar në studion e lajmeve të news24 ka thënë se…
Pas publikimit të përgjimeve të vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj ka ardhur edhe reagimi nga deputeti…
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, në një konferencë për shtyp të zhvilluar pak minuta më parë ka…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta teksa ishte sot pjesë e ceremonisë përkujtimore të 75-vjetorit të themelimit të Batalionit partizan të…
Kreu i Partisë Agrare Ambjentaliste, Agron Duka ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook, duke u shprehur se nuk janë…
Pas mbledhjes së grupit parlamentar ditën e sotme në selinë blu, PD ka njoftuar se nesër dhe pasnesër ato do…
E turpshme dhe qesharake ishte konferenca e përbashkët për shtyp e deputetëve ushtarë besnikë të Edi Ramës, Ulsi Manja dhe…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...