×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Deputeti i Partisë Demokratike, njëherazi nënkryetar i Kuvendit, Edi Paloka, ka reaguar ashpër në lidhje me heshtjen e Ramës dhe…
Presidenti Ilir Meta i ka drejtuar një mesazh qytetarëve shqiptarë sot me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Tokës.   "Sot në Ditën Ndërkombëtare të…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama lidhur me postimin që ky i fundit bëri në rrjetet sociale mbi…
Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm një video mbi punimet që po kryhen në stadiumin “Arena Kombëtare”. Video…
Falimentimi i kompanisë së naftës ‘Gulf’, por dhe mashtrimi i madh që ata u bënë qytetarëve, është kryelajmi i këtyre…
Përplasja mes Bashës e Ramës në lidhje me drejtuesin e njërit prej komisioneve parlamentare të Gjermanisë, ka rënë në syrin…
Marrëveshja me tre pika mes Shqipërisë dhe Greqisë duket se nuk do të shohë dritën jeshile këtë muaj, ashtu siç…
Në mbledhjen e të premtes në Keshillin Kombëtar të PD-së Xhelal Mziu ka dalë me një propozim të beftë, për…
Raporti i Departamentit Amerikan të Shtetit për Shqipërinë është ndër më të zezat gjatë viteve të fundit. Mjafton të shkohet…
Gjatë takimeve të sotme në Lushnje, kryeministri Edi Rama ka folur edhe për çështjen e papunësisë. Sigurisht që ai është…
Mëngjesin e sotëm qeveria Rama u zhvendos në qytetin e Lushnjes për tu takuar me qytetarët dhe biznesin e vogël.…
Raporti i DASH për qeverisjen dhe korrupsionin në shqipëri i dha një goditje të rëndë qeverisjes Rama. Deputeti i Partisë…

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...