×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Në një lidhje me “Skype” për rubrikën ‘Opinion’ në News24, analisti Fatos Lubonja ka komentuar vendimin e ish ministrit Saimir…
Qeveria ka mbërritur ditën e sotme në qytetin e Laçit ku po organizon takimin e rradhës me qytetarët për të…
“Ngjarja e sotme kriminale që la dokumentet në duart e banditëve është vërtetimi se sot vendi ynë është në dorë…
Ish-Kryeministri, Sali Berisha, ka ironizuar deklaratën e Ramës nga Laçi. Ish kryeministri thotë se Rama pasi e diskriminoi  Veriun me…
Shoferi i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, është pyetur nga prokurorët e Krimeve të Rënda për kontaktet me Orest Sotën,…
Pas mbledhjes së Grupit Parlamentar të LSI-së, kryetari i grupit Petrit Vasili me anë të një konference për shtyp kundërshtoi…
Miliarda lek të grabitura nga xhepat e qytetarëve.   Sa janë çmimet e pemëve të mbjella nga kreu i Bashkisë…
Dy ditë më parë u raportua se Hotel “The Plaza Tirana” është shitur dhe nuk do të jetë më nën…
Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ishte e ftuar sot në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në Neës24 ku…
Ish-kryeministri Berisha ka sjellë edhe një herë në vëmendje mashtrimet që ministrat e qeverisë Rama bëjnë me inaugurime të ndryshme.…
Një vesë shi bie dhe Tirana përmbytjet, ndërsa kryebashkiaku Veliaj as ka ndërmend të merret me gjera serioze të cilat…
55news.al para disa kohësh ka sjellë në qendër të vëmendjes mashtrimin që po i bënte Erion Veliaj qytetarëve nëpëmjet fushatës…

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...