Një Dhjetor plot magji dhe siguri/ “Paketa festive” nga SIGAL UNIQA, dhurata e duhur këtë fundvit

Tuesday, 12 December 2023 16:50

Dhjetori, muaji i Festave dhe i Dhuratave, trokiti edhe në SIGAL UNIQA.  

Kompania më e madhe e sigurimeve bën bashkë në një “paketë festive” 3 siguracione dhe shërbime që i nevojiten kujtdo dhe që janë dhurata më e bukur në këtë fundvit.

Falë “Paketës Festive”, ju tashmë keni mundësinë të merrni shërbimet më të mira mjekësore në klinikat dhe spitalet më të mira në vend; të keni apartamentin tuaj të siguruar në rast ngjarjesh të papritura dhe të udhëtoni në Shqipëri dhe Evropë me automjetin tuaj, duke ditur që do të keni gjithmonë me vete një grup që kujdeset për ju në çdo moment.

Çfarë mundëson “Paketa Festive” SIGAL UNIQA?

KARTA FAMILJARE  E KUJDESIT SHËNDETËSOR

- Check up (10 analiza) pa limit moshe

- Zbritje deri në 50% për analiza edhe echo të mëtejshme gjatë gjithë vitit 2024, në spitalet dhe klinikat private më të mira në vend, pjesë e rrjetit ekskluziv të SIGAL UNIQA.

SIGURIMI I APARTAMENTIT

Falë këtij sigurimi, SIGAL UNIQA ju mbulon dëmet në apartamentit tuaj në një vlerë deri në 5,000,000 Lekë (të rinj), të shkaktuara nga:

Zjarri

Rrufeja

Eksplozioni

Përplasjes ose rënies së një avioni, pjesëve ose ngarkesës së tij

Tërmeti

SHËRBIMI I ASISTENCËS RRUGORE “SIGAL UNIQA AutoSOS”

MBULIMET

Qendër Kontakti, 24 orë të ditës në 7 ditë të javës

Riparim në vend i automjetit

Shërbim Karroatreci

Zëvendësim i automjetit në rast aksidenti

Parkim

Akomodimi në hotel

Riatdhesim me tren ose avion ose shoqërim drejt destinacionit

Shërbim Taxi

Asistenca Rrugore është e vlefshme në Shqipëri, rajon dhe Evropë.

Të gjitha këto, Sigurimi i Shëndetit, Apartamentit dhe Asistenca Rrugore “AutoSOS” vijnë përmes kësaj pakete me një çmim festiv, i vlefshëm për muajin dhjetor, vetëm 18,000 Lekë, me mbulim 1-vjeçar.

Si mund ta blejmë?

Shumë e thjeshtë! Në çdo zyrë SIGAL UNIQA në qytetin tuaj ose mund ta porosisni Online në www.sigal.com.al  

Ne jemi të vetëdijshëm se nuk ka dhuratë më të bukur dhe më të vlefshme sesa të qënurit “i sigurt”, ndaj ju sygjerojmë këtë paketë si të duhurën për ju, familjen dhe miqtë tuaj.

https://www.youtube.com/watch?v=RLaKrAzMn70

SIGAL UNIQA Group Austria, Festojmë më mirë së bashku

Web: www.sigal.com.al

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 068 60 62 829

Modifikuar më Tuesday, 12 December 2023 16:57
Login to post comments

Lajmet e fundit

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Politikë

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Nga Flamur Vezaj: Dosja ‘XIBRAKA’ nuk ka vetëm emrin e Olsi Ramës! Aty ka edhe plot te tjerë, te njohur e te panjohur, biznesmen, ndërtues, kriminel e krerë bandash qe veprojnë akoma...

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Politikë

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Eksperti i ekonomisë, Zef Preçi, e konsideroi si një skemë të ngjashme me atë të inceneratorëve, atë të krijuar nga drejtorët e Erion Veliajt me kompaninë ‘5D’. Për emisionin “Task Force”...