Këlliçi kafe me akademikun Apollon Baçe: Çfarë mund të shpëtojmë nga Tirana jonë e bukur më 14 maj

Diel, 26 Mars 2023 10:20

‘Çfarë mund të shpëtojmë nga Tirana jonë e bukur do ta shpëtojmë me se s’bën, me 14 maj. Për këtë edhe profesori është gati të japë një dorë dhe asistencën e përvojën e tij të gjatë profesionale’, shkruan Këlliçi në Facebook. 

 
 

Postimi i plotë:

 

Rrallë herë emri i njeriut përkon 100% me aktivitetin e tij profesional.

Mëngjesi i së dielës nisi me arkitektin dhe akademikun e mirënjohur Apollon Baçe, i cili ka qenë për një kohë edhe gazetar i “Deutche Ëelle”.

Folëm për pikën e dobët të profesor Apollonit, arkitekturën, historinë dhe trashëgiminë kulturore të Tiranës.

Çfarë mund të shpëtojmë nga Tirana jonë e bukur do ta shpëtojmë me se s’bën, me 14 maj.

Për këtë edhe profesori është gati të japë një dorë dhe asistencën e përvojën e tij të gjatë profesionale.

Modifikuar më Hënë, 27 Mars 2023 13:06
Login to post comments

Lajmet e fundit

Tensionet në Veri, plagoset me sende të forta një zyrtar i policisë së Kosovës

Politikë

Tensionet në Veri, plagoset me sende të forta një zyrtar i policisë së Kosovës

Policia e Kosovës ka thënë se të mërkurën është lënduar një zyrtar policor në veri, si pasojë e sulmeve me mjete të forta. Sipas komunikatës, protestat e serbëve lokalë në komunat...

Klinika Lëvizëse “SIGAL UNIQA” më 2 dhe 3 Qershor në Elbasan/ Vizita dhe ekzaminime falas për qytetarët

Politikë

Klinika Lëvizëse “SIGAL UNIQA” më 2 dhe 3 Qershor në Elbasan/ Vizita dhe ekzaminime falas për qytetarët

Me qëllim promovimin e shëndetit të mirë, SIGAL UNIQA Group Austria, kompania më e madhe e sigurimeve në rajon, nën idenë e gjigandit austriak të financave dhe sigurimeve “UNIQA...

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...