Eda Grimci: Në 20 SHKURT ne protestojmë për atë cka besojmë

Saturday, 17 February 2024 17:26

Nga Eda Grimci: 

 

“Unë besoj se ka një fuqi të brendshme që të bën fitues ose humbës. Dhe fituesit janë ata që me të vërtetë dëgjojnë të vërtetën e zemrave të tyre.” Fituesit jane ata qe nuk u shiten kurre, ata qe panvarsisht cdo regjimi e joshje, qendruan aty me ideal e besim
Fitues nuk behesh kurre po nuk u ngrite per ate cka beson e je…
Ne jemi njerez te lire e besojme ne demokraci, familje e atdhe

Ne 20 SHKURT ne protestojme per ate cka besojme, per te ardhmen..

Login to post comments

Lajmet e fundit

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sport

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sonte në mbrëmje do të mësohen dy “biletat” e tjera gjysmëfinale të Champions-it.   Në orën 21:00 do të luhen Manchester City-Real Madrid dhe Bayern Munchen-Arsenal. Manchester City duket disi më favorit pas...

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Show-biz

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Tre vjet pas pasi filloi të publikohet lista me 100 pionierët revolucionar të revistës TIME në fusha të ndryshme të jetës, Dua Lipa zbukuron kopertinën e saj të re si një nga njerëzit më...

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...