Tifozi me flamurin e PD në krahë, i vret syrin RTSH-së, komenti i pa vend

E mërkurë, 19 June 2024 15:41
 
 
 

Që janë me pushtetin kjo dihet, edhe pse shiten sikur janë të pavarur.

Bëhet fjalë për drejtuesit dhe Radio Televizionin Shqiptar, që pasi merr lekët e qytetarëve shqiptarë, pa dallim bindjesh politike, vendosin të bëjnë edhe ironi me tifozët. 

 

Fotoja e një tifozi me flamurin e PD-së në krahë i ka vrarë syrin një prej drejtuesve të RTSH, që pasi e ka hedhur në faqen zyrtare të televizionit publik, shkruan se me ironi; Tani që morëm vulën, fitore.

Image

 
Login to post comments

Lajmet e fundit

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, Policia ndalon 27-vjeçaren

Kronikë

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, Policia ndalon 27-vjeçaren

  Ndërhyrja e Policisë në  Shkodër parandaloi një ngjarje të rëndë. Tentoi të hidhej në lumin Buna, bashkë me 4 fëmijët e saj të mitur, falë ndërhyrjes së shpejtë nga patrulla e...

U martuan pak kohë më parë/ Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e çiftit të lesbikeve që kërkuan regjistrimin e dy fëmijëve me të drejta mëmësie të barabartë

Politikë

U martuan pak kohë më parë/ Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e çiftit të lesbikeve që kërkuan regjistrimin e dy fëmijëve me të drejta mëmësie të barabartë

    Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën e Edlira Mara dhe Alba Ahmetaj, çifti i lesbikeve që u martua pak kohë më parë në Bashkinë e Tiranës.   Ato kërkuan që t’i regjistronin...

Dha informacion të qeverisë amerikane, ish-punonjësja e CIA akuzohet se ka punuar si agjente e Koresë së Jugut

Globi

Dha informacion të qeverisë amerikane, ish-punonjësja e CIA akuzohet se ka punuar si agjente e Koresë së Jugut

    Një specialiste e politikës së jashtme, e cila dikur punonte për CIA-n dhe Këshillin e Sigurisë Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë, përballet me akuza se ka punuar si agjente e...