×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Furgoni me pasagjerë përplaset me trajlerin,plagosen 3 vajza

E Enjte, 29 Mars 2018 12:29

Tri vajza kanë mbetur të plagosura si pasojë e një aksidenti të ndodhur në aksin Tiranë-Durrës, ku një furgon me pasagjerë është përplasur me një trajler.

Deri më tani , nuk dihet identiteti i të plagosurave dhe rrethanat e aksidentit.

Nga dëshmitë e kalimtarëve mësohet se policia dhe ambulanca janë në vendngjarje.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sport

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sonte në mbrëmje do të mësohen dy “biletat” e tjera gjysmëfinale të Champions-it.   Në orën 21:00 do të luhen Manchester City-Real Madrid dhe Bayern Munchen-Arsenal. Manchester City duket disi më favorit pas...

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Show-biz

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Tre vjet pas pasi filloi të publikohet lista me 100 pionierët revolucionar të revistës TIME në fusha të ndryshme të jetës, Dua Lipa zbukuron kopertinën e saj të re si një nga njerëzit më...

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...