×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

AKSIDENT NË VLORË/ PËRPLASEN DY AUTOMJETE, 3 TË PLAGOSUR

Saturday, 31 Mars 2018 11:58

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Levan-Vlorë, ku për  pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Njëri nga automjetet është përmbysur, ndërsa tjetri ka përfunduar në kanal.

Të plagosurit u dërguan me  ambulancë në spital, ku janë duke marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Nuk dihen ende se cilat janë shkaqet e aksidentit

Modifikuar më Saturday, 31 Mars 2018 12:25
Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...