×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Tirana zien nga protestat, Rama flet nga Vlora për Rilindje

Hënë, 02 Prill 2018 13:22

 Ndërkohë që Tirana dhe Kukësi ziejnë nga protestat, kryeministri vazhdon axhendën e vet.

Ai,  me anë të një statusi në Facebook, ka njoftuar se ndodhet në Vlorë  për të folur  për “sukseset” e reformës  së arsimit professional.

Sakaq, opozita bën me dije se 21 protestuesve të arrestuar nuk u janë plotësuar as nevojat jetike për ushqim.

Edhe pas protestave të vazhdueshme, ende nuk dihet fati i protestuesve të arrestuar brutalisht, në orët e vona të natës nga uniformat blu.

Statusi i plotë:ytruu

Modifikuar më Hënë, 02 Prill 2018 17:45
Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...