×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Bazuar në shenjën e horoskopit të një burri apo një gruaje, ne mund të studiojmë sjelljen e tij/saj kur ai/ajo…
Kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta dominojnë pjesën e parë të ditës. Ndërsa pasditja dhe orët vijuese sjellin fuqizim…
DASHI21. mars - 20. prill Do të jetë një ditë e bukur, për të jetuar me dashuritë e vërteta, por…
Territori shqiptar vijon me mot të paqëndrueshëm rrjedhimisht vranësira të shpeshta do të alternohen me kthjellime duke sjellë shira të…
DASHI 21. mars - 20. prill Dite mjaft e animuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Emocionet qe do përjetoni do…
Realiteti ynë është i mbushur me ideale të rreme që po ndikojnë përherë e më fuqishëm në shoqërinë tonë. Për…
Pas një jave të kthjellët dhe me diell, vranësirat janë rikthyer tashmë në pjesën më të madhe të vendit. Sipas…
Një fëmijë ka lindur me ‘këmishë’ në martenitetin “Koço Gliozheni”. Ky rast i rrallë i cili ndodh 1 në 80…
Moti mbetet me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta duke sjellë gjatë pjesës së dytë të ditës shira të…
Ky është horoskopi për ditën e diel, 15 prill 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do…
Shëndeti? Është i rëndësishëm  çdo element i tij. Por shëndeti i lëkurës është  edhe më i rëndësishëm, pasi ai është…
“Pa xhelozi, nuk ka dashuri”, kjo është një shprehje që të gjithë e dimë, por sa prej nesh biem dakord me…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...