Rama në Athinë, Lutfi Dervishi: Pas himnit kombëtar dhe himnit të Europës direkt në tallava

Diel, 12 May 2024 15:56
Gazetari i njohur, Lutfi Dervishi ka reaguar për takimin e Ramës me emigrantët dhe mbështetësit e tij që më së shumti udhëtuan me autobuza drejtë Greqisë.
 

Dervishi është shprehur se mitingu u hap me himnin kombëtar dhe himin e  europës por kjo ngjarje zgjati fare pak pasi skenën e rrëmbeu muzika e tallavasë. 

 

Postimi: 

Mitingu në Athinë:

Pas himnit kombëtar dhe himnit të Europës direkt në tallava!

 
 
 

 

Login to post comments

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...