Berisha: Blendi Klosi vjedh gjyshin për së vdekuri

Hënë, 23 Prill 2018 20:23

Një skandal që vetëm ministrat e Edi Ramës mund ta bëjnë ka ndodhur në Ballsh.

Skandalin e ka denoncuar ish-kryeministri Sali Berisha, i cili ka publikuar ditën e sotme një mesazh të një qytetari nga Ballshi, ku ka denoncuar vjedhjen që ka bërë ministri i Mjedisit dhe Turizmit, Blendi Klosi.

Bëhet fjalë për rikonstruksionin e një spitali në Ballsh, ku do të mbante emrin e babait të Klosit, por që nuk është vendosur asnjë tullë, pasi ministri ka vjedhur lekët.

Denoncimi

Ketij i thone nip!

Vjedh gjyshin per se vdekuri!

Miq, e pa degjuar, Klosi inauguron ne Ballsh fillimin e punimeve te spitalit me emrin e gjyshit te tij,
por, se bashku me kryetarin e PS, po per shpirt te gjyshit i vjedhin parate!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktorr ..jam nji qytetar nga ballshi..doja te ndaja me ju ku shkuan leket e spitalit te ballshit? U be projekti u mor fondi dhe as nji tull nuk u hodh ..pajtim himja ish drejtori spitalit dhe kryetari ps mallakaster bashke me ministrin klosi ..dhe emrin e spitalit do ja vendosi te gjyshit vet klosi . Domethene vjedhje e paster del ish kryetari ps pajtim cuceni ka bllokuar te gjitha fushat e malet i ka hedh ne emrin e vet ...te pershendes doktorr ..anonim te lutem."

Modifikuar më Tuesday, 24 Prill 2018 11:15
Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...