Berisha: Takimi i Gaz Demit me Saimir Trafikun, i urdhëruar nga Rama

Hënë, 14 May 2018 19:40

Ish–kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook një status , në të cilin tregon takimin e Saimir Tahirin me Gaz Demin, që sipas ish-kreut të PD-së, është urdhëruar nga Rama.

Berisha shprehet se temë e këtij takimi janë “zhvillimet” e fundit si deklaratat e Nazeraj në Itali apo letra që Olsi Rama i dërgoi Tahirit.

 “Te dashur miq, sot Gaz Demi, me urdhër të Ramës vizitoi Tahirin dhe bisedoi me të për rreth 2 orë  e 45 min.

Tema e bisedimeve ishte:

Nazeraj dhe deklaratat e tij në Itali

Fati i Fatzi Xhafës dhe banda e Agronit

Qëndrimet e Tahirit ndaj zhvillimeve më të fundit

Një letër që Olsi Rama i dërgonte Saimir Trafikut!

Beteja midis familjeve mafioze të kryeqytetit vazhdon”, -thuhet ndër të tjera në status.

Screenshot 2

Login to post comments

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...