×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Presidenca ka reaguar në lidhje me deklaratat e ministres së Drejtësisë, Gjonaj, për vendime e djeshme të Këshillit të Lartë…
Kryetari i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, akuzoi sot Rama dhe bandën e tij në qeveri se e ka…
Për thënien e kryeministrit Edi Rama për vdekjen, teksa i përgjigjej një qytetari, i cili i kërkonte llogari për “shëndetësinë…
Do të doja që të gjithë deputetët e PD të denoncojnë fort të gjithë tenderat dhe koncesionet korruptive të qeverisë.…
Ka një anë të panjohur edhe për Partinë Demokratike për lidhjet okulte me segmente të caktuara të qeverisë. Një pjesë…
Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, ish-ministre e Integrimit Evropian, Klajda Gjosha, ka deklaruar sot se lufta kundër krimit dhe…
Edi Ramën për propagandë edhe vet Gëbellsi do ta kishte zili! Lavazhi i trurit që Rama po u bën qytetarëve…
Partia demokratike ditën e sotme dorëzoi në prokurorinë e Përgjithshme padinë ku denoncohet ministra Nikolla dhe ajo e shëndetetësisë Ogerta…
Partia Demokratike ka vendosur të padisë në Prokurorinë e Përgjithshme kryeministrin Edi Rama, ministren e Arsimit, Lindita Nikolla dhe atë…
Vetëm pak ditë pasi ka dorëzuar mandatin e deputetit ngjarjet rreth Saimir Tahirit kanë marrë një ritëm të ri. Hetimet…
Në takimin e tetë të Aleancës në Mbrojtje të Teatrit, artistët kanë ulur në një nga sallat deputetët e ftuar…

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...